חיפוש

נעים להכיר
ד״ר דלית דרימן-מדינה

למדתי רפואה באוניברסיטה העברית והתמחיתי ברפואת המשפחה כי רציתי לטפל באופן הוליסטי במטופלים שלי תוך התייחסות אליהם כאדם שלם . ניהלתי את מרפאת מוריה בשירותי בריאות כללית וטיפלתי ב-1500 מטופלים. במקביל לימדתי את המתמחים ברפואת המשפחה בחוג ללימודי ההמשך באוניברסיטת תל אביב. במפגשים שלי עם המטופלים שלי נוכחתי שמטופלים שהצליחו להשיג את תוצאות הבריאות המשמעותיות ביותר היו אלה ששינו את אורח החיים שלהם לטובה. עבדתי עם המטופלים שלי על שינויים בתזונה , בפעילות הגופנית ובהפסקת עישון וראיתי כמה זה היטיב איתם. אך עדיין נותרו מטופלים רבים עם מחלות כרוניות מורכבות שלרפואה לא היה מענה להן.

ב2010 עברתי עם משפחתי לארה״ב ושם החלטתי להעמיק את הידע שלי מבחינת הכלים שניתן לספק למטופלים על מנת להשיג בריאות אופטימלית.
עשיתי התמחות על ברפואה אינטגרטיבית באוניברסיטת אריזונה שם למדתי לעומק על תזונה, צמחי מרפא, השפעות של מזהמים במזון ובסביבה, והאינטראקציה בין המוח לגוף.
עשיתי התמחות בדמיון מודרך דרך האקדמיה האמריקאית לדמיון מודרך כי הבנתי עד כמה האינטראקציה בין התת מודע והבריאות היא כלי יעיל לקידום הבריאות.
הבנתי עד כמה הרפואה המותאמת אישית היא רפואת העתיד והתמחיתי בגנטיקה ובגנומיקס באוניברסיטת סטנפורד.
בהמשך פגשתי רופאים מובילים שמטפלים ברפואה הפונקציונלית בארה״ב והבנתי עד כמה הרפואה הפונקציונלית יכולה לספק מענה לכל אותם מטופלים שנופלים בין הכיסאות ומתמודדים עם בעיות כרוניות מורכבות ללא מענה במסגרת הרפואה הסטנדרטית.
ב2017 סיימתי את תכנית ההכשרה של Kresser institute of functional medicine בארה״ב.
כל השלבים הללו בדרכי המקצועית מאפשרים לי לשלב את ההכשרה המעמיקה שקיבלתי ברפואה קונבנציונלית עם גישה של רפואה פונקציונלית שמבוססת על עדויות מחקריות, תוך שילוב טיפולים גם מגישות טיפוליות מסורתיות.
כעת חזרתי לארץ אחרי 11.5 שנים בארה״ב ואני נרגשת לפתוח את מרפאתי הפרטית ולהעניק למטופלי את הטיפול המבוסס על כל מה שלמדתי עד כה. לעולם לא אפסיק להתעדכן וללמוד ולהשתפר כרופאה על מנת להעניק למטופלי את הטיפול הטוב ביותר ולעזור להם להשיג את הבריאות הטובה ביותר עבורם.

שלכם,
ד״ר דלית דרימן-מדינה

לעולם לא אפסיק להתעדכן וללמוד ולהשתפר כרופאה על מנת להעניק למטופלי את הטיפול הטוב ביותר ולעזור להם להשיג את הבריאות הטובה ביותר עבורם.

הכשרה מקצועית

ביה״ס לרפואה האוניברסיטה העברית​

דוקטור לרפואה

החוג לרפואת המשפחה שירותי בריאות כללית

מומחית לרפואת המשפחה

החוג ללימודי המשך באוניברסיטת תל אביב

לימודי תעודה ברפואת המשפחה

אוניברסיטת אריזונה

התמחות על ברפואה אינטגרטיבית

האקדמיה לדמיון מודרך בארה״ב

לימודי תעודה בדמיון מודרך

אוניברסיטת סטנפורד

לימודי תעודה בגנטיקה וגנומיקס

מכון Kresser לרפואה פונקציונלית בארה״ב

התמחות ברפואה פונקציונלית

המרפאה שלנו

מהי רפואה פונקציונלית?

חיפוש מקור הסימפטומים, ולא רק טיפול בסימפטומים עצמם

הרפואה הפונקציונלית היא גישה ייחודית ומותאמת אישית שמסתכלת על הסיבות שהובילו למחלה. ברפואה הפונקציונלית מחפשים את הגורם לסימפטומים במקום לטפל רק בסימפטומים. לדוגמה אם לאדם יש כאב בכף הרגל, ברפואה הקונבנציונלית יציעו אקמול לשכך את הכאב, בעוד שברפואה הפונקציונלית יזהו את המסמר שנמצא בנעל ויסלקו אותו, כך שיטפלו בגורם שהוביל לכאב. הרפואה הפונקציונלית היא מבוססת מדעית. אנחנו מזמינים בדיקות מעבדה מתקדמות עבור כל מטופל ואז מבצעים הערכה הוליסטית כדי לבחור את ההתערבויות הטובות ביותר בדיאטה ובאורח החיים, ומשלבים תמיכה בתוספים תזונתיים, צמחי מרפא ואפילו תרופות מרשם כאשר יש בכך צורך.

מהי רפואה אינטגרטיבית?

מסע להבנה טובה יותר של הצרכים הגופניים, המנטליים והרגשיים של המטופל

ברפואה האינטגרטיבית אנו משלבים את הטוב ממגוון של מסורות טיפול מסורתיות. לדוגמה, אנחנו מתחילים בטיפול תוך שימוש בכלים הטובים ביותר של הרפואה המערבית, ובהמשך עפ״י כל מקרה מעריכים את המקום של טיפול ע״י מטפל ברפואה סינית, מטפל בפיזיותרפיה, או מטפל באוסטאופתיה. ברפואה האינטגרטיבית אנו מעריכים גם מה הצרכים המנטליים והרגשיים של המטופל וכיצד הללו משפיעים על בריאותם. ברפואה האינטגרטיבית אנו מרחיבים את גבולות הרפואה המסורתית כך שגישת המרפאה שלנו היא נרחבת ופתוחה יותר.

כיצד נוכל לעזור לך?

צרו עימנו קשר עוד היום לקבלת ייעוץ והכוונה לטיפול המתאים למחלה או הבעיה הבריאותית שלך